top of page

Parim
hind

Kiirelt
võtmed kätte

Rikkalik 
varustus

Värskeimad
mudelid

U U E D  S Õ I D U K I D

Tänu usaldusväärsetele partneritele oleme loonud oma klientidele võimaluse osta meie kaudu VOLKSWAGEN, ŠKODA, AUDI, MERCEDES-BENZ, jt. autotootjate uusi sõidukeid. Valikus on nii eelmise aasta laoautod, kui ka jooksva aasta uusimad mudelid, mida isegi kohalikud maaletoojad müügisalongis veel ei paku. 

Kõik meie poolt müüdavad uued sõidukid PÄRINEVAD IMPORTRIIGI AMETLIKULT MAALETOOJALT ning omavad üleeuroopalist, VÄHEMALT KAHE AASTA PIKKUST TEHASEPOOLSET GARANTIID.
Lisaks aitame säästa Sinu raha ning pakume parimat hinda turul. Meie senine praktika näitab, et keskmine RAHALINE SÄÄST KLIENDI KASUKS "võtmed kätte hinna" puhul jääb 10-20% vahele, võrrelduna samas  varustuses  sõiduki hinnaga kodumaise maaleetooja  käest ostes.

Lisaks müügihinnale on meie eeliseks ka KIIRUS.
Olenevalt mootorivalikust ja varustusest, on uute sõidukite tellimisaeg reeglina mõnest kuust kuni kolmveerand aastani. Meie pakume sõidukeid, mis on juba meie koostööpartnerite juures müügisaalides väljas, seega tellimisaeg puudub, lisandub vaid aeg transpordi ja paberite korda ajamiseks.

 

Miks osad riigid saavad uued mudelid varem kätte? 
Põhjus on selles, et regionaalsed maaletoojad on erinevad ning suuremate müügimahtudega regioonidele võimaldatakse uusi mudeleid varem tarnida.

Lisaks pakume laia valikut esinduste demoautosid
, millede läbisõidud jäävad enamast 1000-10000km vahemikku, kuid müügihind on märkimisväärselt soodsam võrreldes päris uue, samas varustuses sõidukiga. 

DSC01858.JPG
DSC00259.JPG
DSC01213.JPG
DSC09378.JPG

K L I E N D I D  K Ü S I V A D  [  K K K  ]

Kas teie kaudu on võimalik tellida kõiki mudeleid?

Täpse mudelivaliku, saadavuse ja hinnainfo saamiseks palume võtta ühendust meie kontaktivormi kaudu. See sõltub konkreetsest ajast ja meie partnerite poolt pakutavast  hetkevalikust, mis on pidevas muutumises.

Kas kliendil on võimalik sõidukit
ka komplekteerida?

Meie poolt pakutavad sõidukid on komplekteeritud ning väljas meie koostööpartnerite salongides seega varustuse, värvi jmt. osas muudatusi kahjuks teha ei saa. Samas on senise praktika kohaselt olnud sõidukid tublisti üle keskmise varustuses ning omalt poolt saame läbi oma Eesti koostöö partnerite pakkuda erinevat lisavarustust ja selle järelpaigaldust.

Kui pika tellimisajaga peaks klient arvestama?

Tellimisaeg sõidukitel puudub, kuid tuleb arvestada transpordile ning paberimajandusele kuluva ajaga. Meie üldine soovitus on arvestada 30. päevaga, kuid senises praktikas on läinud kiiremini. (al. 5. kuni 22. päevani)

P Ä R I N G U D

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga. Vastame reeglina 1h jooksul tuginedes oma parimatele teadmistele ja kogemustele. 

Sõnum saadetud.

Täname pöördumast, vastame 1h jooksul

bottom of page