top of page

Läbisõidu 
õigsuse garantii

Margiesinduse
hooldusajalugu

Usaldusväärne
päritolu

Tehniliselt
kontrollitud

K A S U T A T U D  S Õ I D U K I D

Northstar Motorsi üks peamisi fookuseid on vähekasutatud sõidukite import ja müük, kuna leiame, et selles segmendis suudame kliendile pakkuda võrreldes kohaliku turuga oluliselt laiemat mudelivalikut ning seeläbi luua suuremat väärtust. 

See tähendab, et sõiduki esmane suur hinnalangus on juba ära toimunud, samas on läbisõidud tihtipeale väikesed ja ei ole harvad ka juhud, kus kehtib veel ka tehasegarantii, mis lisab kliendile veelgi kindlust, et lähitulevikus tema välja valitud sõiduk suuremaid hooldusväliseid lisainvesteeringuid ei vaja.
Samas võrreldes tuttuue samasuguse sõidukiga tähendab see, olenevalt auto hinnaklassist, kliendi jaoks ostuhinnas kuni kümneid tuhandeid eurosid kokkuhoidu. 

P Ä R I N G U D

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga. Vastame reeglina 1h jooksul tuginedes oma parimatele teadmistele ja kogemustele. 

Sõnum saadetud.

Täname pöördumast, vastame 1h jooksul

K L I E N D I D  K Ü S I V A D  [  K K K  ]

Milline on teie poolt müüdavate sõidukite taust?

Meie poolt pakutud sõidukid on peamiselt ostetud Euroopa suurimatest oksjoniportaalidest või ametlikest esindustest. Peamised importriigid on Saksamaa, Rootsi ja Holland. Aegajalt oleme toonud sõidukeid ka mujalt (kliendi soovil), kui müüja on meie hinnangul piisavalt usaldusväärne ning müügikuulutuses toodud info vastab kontrollimisel tõele. 

Kas sõidukid omavad
kontrollitavat hooldusajalugu?

Kõigil meie poolt pakutud sõidukitel on kontrollitav margiesinduse hooldusajalugu ning nad on tehniliselt väga heas korras. Suurem osa neist, tulenevalt läbisõidust ja väljalaske aastast, hoolduste vahele jääval perioodil lisainvesteeringuid ei vaja. Osadel meie sõidukitel kehtib veel ka lisaks tehase garantii.

Kas teie ettevõte pakub ka liisingut?

Northstar Motors ise liisingut ei paku, küll aga teeme koostööd kõigi suuremate krediidiasutustega Eestis. Meie soovitus on küsida pakkumist mitmelt poolt, kuid tavapäraselt saab klient parimad tingimused kodupangast.

DSC08640.JPG
DSC00574.JPG
DSC09786.JPG
DSC00096.JPG
bottom of page