top of page

Läbisõidu
õigsuse garantii

Margiesinduse
hooldusajalugu

Usaldusväärne
päritolu

Tehniliselt
kontrollitud

T A R B E S Õ I D U K I D

Tarbesõidukitest oleme orienteeritud väikese läbisõidu ja hea varustustasemega kaubikutele ja väike-kaubikutele. Meie peamised koostööpartnerid siin segmendis asuvad Rootsis, lisaks kasutame ka suuremaid oksjoniportaale.

DSC00698.JPG
DSC05949.JPG
DSC05987.JPG
DSC06133.JPG

Peamised eelised, mida näeme Rootsist töösõidukite importimisel on:

· Rikkalik varustustase
· Hea tehniline seisukord ja kontrollitav ajalugu
· Mõeldud kasutamiseks põhjamaades (istmesoojendused, Webasto, Defa, jne)
· Lai valik neljaratta veoga kaubikuid ja väike-kaubikuid

Ülal välja toodud aspektid tagavad, et töö saaks tehtud iga ilmaga ja võimalikult mugavalt. Lisaks liigub Rootsis väga palju väikese läbisõiduga tarbesõidukeid, mis lisab kindlust, et töösõitudeks mõeldud auto ei istu pidevalt remondis ning tööülesanded ja sissetulek kannatavad seetõttu.
Samuti liigub Rootsis väga palju eritellimisel valmistatud pealisehitustega masinaid, millede seast on võimalik valida parim variant pidades silmas töö iseloomu, sõiduki kasutajte arvu jne.

DSC07822.JPG
DSC06022.JPG
DSC05845.JPG
viber_image_2019-10-04_14-39-23.jpg

Kaubikute kongidest leiab tihti nii lihtsamaid kui ka väga kalleid riiulisüsteeme millest mõnede puhul on korrektsem nimetus pigem liikuv töökoda. Parim selle asja juures on, et kasutatuna sõidukiga kaasa tulles ei muuda nad oluliselt hinda, samas uuest peast on kongisisud väga kallis lisavarustus.
Lisaks diisel kaubikutele pakume oma klientidele ka keskkonnasäästlikke, maagaasi (CNG) kasutavaid masinaid. Rootsist leiab laia valiku järgmisi CNG kaubikuid: VW Caddy/Caddy Maxi, VW Transporter/Caravelle, Opel Zazifa/Combo jne.
Kui meie laoautode seast ei leinud hetkel sobivat, siis kirjuta meile oma soovidest ja leiame koos just Teie vajadustele vastava töösõiduki. 

Milline on teie poolt müüdavate sõidukite taust?

Meie poolt pakutud tarbesõidukid on peamiselt ostetud Euroopa suurimatest oksjoniportaalidest või ametlikest esindustest. Peamine importriik on Rootsi. Aegajalt oleme toonud sõidukeid ka mujalt (kliendi soovil), kui müüja on meie hinnangul piisavalt usaldusväärne ning müügikuulutuses toodud info vastab kontrollimisel tõele. 

Kas sõidukid omavad
kontrollitavat  hooldusajalugu?

Kõigil meie poolt pakutud sõidukitel on kontrollitav margiesinduse hooldusajalugu ning nad on tehniliselt väga heas korras. Suurem osa neist, tulenevalt läbisõidust ja väljalaske aastast, hoolduste vahele jääval perioodil lisainvesteeringuid ei vaja. Osadel meie sõidukitel kehtib veel ka lisaks tehase garantii.

Kas teie ettevõte pakub ka liisingut?

Northstar Motors ise liisingut ei paku, küll aga teeme koostööd kõigi suuremate krediidiasutustega Eestis. Meie soovitus on küsida pakkumist mitmelt poolt, kuid tavapäraselt saab klient parimad tingimused kodupangast.

K L I E N D I D  K Ü S I V A D  [  K K K  ]

P Ä R I N G U D

Anna oma küsimustest või soovidest märku kontaktivormiga. Vastame reeglina 1h jooksul tuginedes oma parimatele teadmistele ja kogemustele. 

Sõnum saadetud.

Täname pöördumast, vastame 1h jooksul

bottom of page