top of page

Kes me 

oleme?

Miks valida

meid?

Millega me

tegeleme?

Visioon
missioon

NORTHSTAR MOTORS OÜ on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on sõidukite ja väikebusside import ja müük.  Meie meeskond omab suurt kogemustepagasit ning aja jooksul tekkinud usaldusväärsed koostööpartnerid importriikides, lubavad  pakkuda meil oma klientidele parimaid võimalikke lahendusi. 

M I S S I O O N :
Olla klientidele usaldusväärne ja professionaalne partner tervel autoostu teekonnal. Seejuures kliendi rahulolu on meie esmane prioriteet.

V I S I O O N
Soovime olla tunnustatud sõidukite jaemüügi ettevõte Eestis ning lähiriikides. Kohalikul turul soovime olla klientide esimene valik.

Kõik Northstar Motors`i poolt müüdavad sõidukid on tehniliselt kontrollitud ja omavad autentset margiesinduse hooldusajalugu ning LÄBISÕIDU ÕIGSUSE GARANTIID!

SÕIDUKITE SOETAMISEKS kasutame peamiselt Euroopa suurimaid oksjoniportaale. Lisaks teeme koostööd importriikide margiesinduste ning suurimate autokeskustega, et tagada oma klientidele lai valik kontrollitud taustaga vähekasutatud sõidukeid.

 
TRANSPORDI ajaks on sõidukid kaetud CMR koormakindlustusega, kuni meile üle andmiseni Eestis, või omavad nad kehtivat liiklus-ning kaskokindlustust.

Meie MEESKOND koosneb oma ala spetsialistidest, kellel on pikaajalised kogemused nii sõidukite müügis, kui ka impordis teistest riikidest. Oleme võimelised rääkima ladusalt kuues võõrkeeles ning see on piisav, et katta ära meie peamised sihtturud. Selle tulemusel saame suhelda ostjate ja müüjatega nende emakeeles, mis tagab, et ebapiisavast keeleoskusest tingitud võimalike arusaamatuste oht on viidud miinimumini.

Oma sõidukiportfelli koostamisel lähtume eelkõige soovist pakkuda oma klientidele MAKSIMAALSET VÄÄRTUST.
Meie fookus ei ole importida suure läbisõiduga masinaid tohutus koguses, vaid pigem vähe kasutatuid, millel esmane suur hinnalangus on juba ära toimunud ning klient saab endale uue hinnaga võrreldes oluliselt soodsamalt pikaks ajaks murevaba sõiduki, milledest paljudel kehtib veel ka  tehasepoolne garantii.

Lisaks vähe kasutatud sõidukitele on meil hea meel pakkuda oma klientidele ka PÄRIS UUSI SÕIDUKEID ja seda tihti kiiremini, ja märgatavalt soodsamalt, kui läbi kohaliku margiesinduse soetades. Küsige pakkumist ka meie käest, et saaksime TEID POSITIIVSELT ÜLLATADA!
 
Rohkem taustinfot sõidukite impordi ja müügi kohta leiate meie kodulehel ringi vaadates. Paljudele oma mõtetele ja küsimustele leiate vastuse KKK alarubriigist. Lisaks vastame meeleldi kõigile Teie küsimustele, tuginedes meie parimatele teadmistele ja kogemustele. Jälgige meid ka FACEBOOKIS            , et olla kursis peagi müüki saabuvate sõidukitega, algavate kampaaniatega ja teiste uudistega. 

Meeldivat koostööd soovides
NORTHSTAR MOTORS OÜ

bottom of page